Jsem a jsem tady i pro Vás.

 

          

         

 

Jsem certifikovaná laktační poradkyně o.z. Mamila, specialistka při zpracování placenty, certifikovaná lektorka Loona dance, dula (poporodní dula) a poradkyně Bachových esencí.  Jsem lektorka Životních map. Jsem Ambasador Tygřího světa.

 

Působím ve sdružené školko-škole Loděnice v ČB, kde trávím čas převážně se školkovými dětmi.

Jsem Průvodkyně mateřstvím a kojením, rodičovstvím.

Jsem Průvodkyně žen za jejich poznáním a přijetím, kým jsou.

Jsem žena.

Jsem maminka dvou krásných dětí.

Jsem.
 

Narodila jsem se v pondělí 10. června roku 1985 v Českých Budějovicích v pravé poledne.

 

Moje kroky vedly na střední ekonomickou školu, po jejímž zakončení jsem začala pracovat. Touha osamostatnit se byla veliká. Začala jsem pracovat v Zoologické zahradě jako asistentka ředitele a později i jako mzdová účetní. Jelikož jsem chtěla poznat i něco jiného, moje další kroky vedly do banky, kde jsem byla jako bankéřka provozu a obchodu. Jelikož změna je život a práce v bance mne nenaplňovala, dala jsem po pár letech výpověď a vrátila se do Zoo :-) 

Při rodičovské jsem začala pomáhat v Montessori herničce a postupem času i ve školce. Začala jsem také aktivně pomáhat ženám na jejich cestě mateřstvím a zároveň jsem se stala specislistkou na zpracování placenty.

Každoročně se podílím na realizaci Světového týdne respektu k porodu u nás v Českých Budějovicích a pořádání různých přednášek na téma mateřství a ridičovství. S kolegyní Kájou Sukdolovou tvoříme Mateřstvím společně  www.facebook.com/materstvimspolecne/

Pracovala jsem jako asistentka pedagoga na základní škole. Nyní pracuji ve  sdužené školko-škole Loděnice.

Moje poradenská činnost pokračuje a pevně věřím, že bude pokračovat i nadále.

 

Když jsem začala toužit po miminku, navštívila jsem zajímavý seminář Terezky Kramerové o Vědomém rodičovství a tím se brány poznání začaly otevírat intenzivněji. Během těhotenství jsem začala čerpat spoustu informací z různých zdrojů a začala se připravovat na příchod na svět nového človíčka a na můj přerod v ženu-matku. V roce 2010 mi do života vklouzla Dcerka. Její příchod na svět byl kouzelný. Nicméně s odstupem času vidím, co všechno mohlo být jinak. V roce 2012 mi do života vklouzl Syn a jeho příchod na svět byl zase úplně jiný, nádherný, více klidný, a přesto tak intenzivní. I tam s odstupem času vidím a vím, co by se dalo zlepšit, aby naše vazby byly lepší. Obě děti se narodily přirozenou cestou.

 

S příchodem sourozence začaly u Dcerky velké nepokoje a díky jim jsem se začala naplno věnovat Bachovým esencím. Dokázala jsem lépe zvládat situace u nás doma a Dcerka přestala mít noční děsy. Jak děti rostou, konfliktů a situací přibývá a tak u nás Bachovky frčí pořád nejen u nich, ale i u mne. 

Jsem neskonale šťastná, že Bachovými esencemi mohu pomáhat sobě, svojí rodině i ostatním.  

 

 

Myslím si, že je důležité pořád na sobě a se sebou pracovat, aby člověk neztuhnul a neustrnul na místě v nepružnosti. Proto na sobě stále pracuji, chodím na různorodé přednášky, kurzy a semináře. Ráda se obohacuji příběhy ostatních lidí a neustále rozšiřuji svoji knihovnu.